top of page

Craft well, very well "

Tento koncept predstavuje filozofiu našej spoločnosti. Extrémne vysoká kvalita materiálov, starostlivý dizajn komponentov, dôkladné testy a testy ... V skratke, vytvorenie spoľahlivo zostavených, čestných produktov.

KVALITA PRIAMO Z BARCELONY

MODELOVÉ RADY

Barista modelová rada Vám prináša 3 základné kombinácie krásneho designu WHITE & WOOD | BLACK & WOOD | FULL INOX. Kávovary sú v prevedeniach 1 GR, 2 GR a 3GR kávovary, ktoré určite uspokoja každú prevádzku. 

 

BARISTA-BW-1G

BARISTA-BW-1G

BARISTA-BW-2G

BARISTA-BW-2G

BARISTA-BW-3G

BARISTA-BW-3G

BARISTA-WW-1G

BARISTA-WW-1G

BARISTA-WW-2G

BARISTA-WW-2G

BARISTA-WW-3G

BARISTA-WW-3G

BARISTA-INOX-1G

BARISTA-INOX-1G

BARISTA-INOX-2G

BARISTA-INOX-2G

BARISTA-INOX-3G

BARISTA-INOX-3G

"ONE BY ONE"

Kvalita je zabezpečená vďaka nášmu vnútornému systému kontroly kvality pozostávajúcemu z viac ako 25 kontrolných bodov, Ktoré vykonali špecialisti v našej továrni v Barcelone. Každý stroj, ktorý vyrábame, prechádza skúškou jeden po druhom. Jeden za druhým.

"HANDMADE IN BARCELONA"

 

"Naše" Laboratórium Ascaso vystavuje naše kávovary extrémnemu testovaniu života: tisíce a tisíce kávy bez prestávky. Noc a deň. Testujeme tepelnú stabilitu, kvalitu espressa a funkčnosť a ergonómiu príslušenstva. Laboratórium, ktoré pracuje na plnej kapacite, pretože je pre nás prvoradá.

 

 

HISTÓRIA

50 rokov vo svete espresso. J. Ascaso sa narodil v malej dedinke Huesca. Bol vždycky mužom s veľkým podnikateľským duchom a presťahovanie sa do veľkého mesta bolo jeho jedinečnou príležitosťou na lepšie sebaobranie. Opustil svoju dedinu a presťahoval sa do Barcelony s 3 000 pesetami vo vrecku a myseľ plná myšlienok. V 50. rokoch sa espresso stalo populárnym v Španielsku a v celej Európe. V Barcelone najmä jej popularita zaznamenala rast prosperujúceho priemyslu založeného na káve. V roku 1950 J. Ascaso začal pracovať pre spoločnosť dodávajúcu chrómované časti espressa strojov. Od roku 1952 do roku 1962 pracoval J. Ascaso na výrobnej linke Gaggia a vyrábal diely pre svetoznámych kávovarov. Ďalší výrobcovia kávovarov sa dostali na trh. Počet inštalovaných espresa strojov bol stále väčší a tam bola rastúca potreba údržby a opravy. J. Ascaso sa v tom čase rozhodol vyrábať komponenty pre všetky kávovary na trhu. Akonáhle sa ťažké ranné dni skončili, firma najala obchodného zástupcu, ktorý predstavil Ascaso do sveta profesionálnych distribútorov a mechaniky a so základným pochopením tesniacich krúžkov, držiakov filtrov, parných ventilov a vykurovacích telies cestoval po dĺžke A šírka Španielska, zobrazenie rôznych výrobkov miestnym technikom. V roku 1962 založil spoločnosť Jesús Ascaso svoju vlastnú činnosť, pričom vyrábal a distribuoval náhradné diely na espresso kávovary. V súčasnosti spoločnosť Ascaso predáva svoje výrobky vo viac ako 80 krajinách s pokračujúcim rastom a vytvára nové obchodné divízie, ako napríklad výrobu espressa strojov. JL. Ascaso, syn zakladateľa, je muž zodpovedný za diverzifikáciu továrne Ascaso v posledných rokoch. Usadil sa na výrobe espresa, aby spojil technické poznatky a espresso kultúru. Filozofia "pre milovníkov kávy" sa zrodila.

bottom of page