top of page

Kaviarenský koncept

Ak hľadáte neštandartnú ponuku služieb a portfólia, kávovary a kávu vo výbornej cene, vieme Vám nastaviť celú kaviareň.

Costadoro Caffe - espresso

 

Z našej talianskej pražiarne ponúkame kávy, ktorých kvalita je ocenená viacerými certifikátmi. Naše kávy majú históriu od roku 1890.

Profesionálne zaškolenie personálu

 

S kávou to myslíme naozaj vážne. Pripravíme Vás na otvorenie novej kaviarne alebo Vám pomôžeme zlepšiť prípravu vo fungujúcej kaviarni, aby ste mali istotu, že zákazníci, ktorí Vás navštevujú budú vždy spokojní.

Alternatívny bar = Brew Bar

 

Čoraz častejšie (aj v našich končinách), sa stretávate s dopytom zákazníka po príprave kávy alternatívnou metódou, ako napríklad príprava kávy cez syphon, Hario Dripper alebo Chemex. S našou kávou a pomôckami - brew barom a celým nastavením, nebude pre Vás klientom poskytnúť aj túto možnosť prípravy kávy. Určite veľa zákazníkov ocení tento moderný trend aj vo Vašej kaviarni.

Kompexná ponuka - čaj, čokoláda...

 

Naše kávy Cotadoro krásne dopĺňajú luxusné čaje Lov Organic. Očarujúci design a kvalita jedného z popredných francúzskych čajových domov, ktorý udáva momentálne trendy v miešaní čajových chutí a často prichádzajú s očarujúcimi novinkami. V ponuke máme sypané, tak aj balené čaje.

Ešte niečo navyše 

 

Ak si netrúfate otvoriť kaviareň len s čisto Costadoro kávou, ponúkame možnosť, ktorá sa nám osvedčila vo viacerých prevádzkach včetne našich vlastných. Pražíme výberové kávy pod značkou 9 Grams Coffee, ktorá môže byť skvelý a doplňujúci sortiment. Hlavná myšlienka spočíva v tom, že niektorí zákazníci majú radi svoju "naučenú" chuť a niekedy chcú experimentovať. Výberové kávy majú svoju charakteristiku a sú výnimočné. Na druhej strane, ak máte napríklad v ponuke našu kávu z Guatemaly a pre zákazníka profil nie je úplne vyhovujúci, môže počas ponuky tejto výberovej kávy piť Váš House Brand, pokiaľ neobjaví kávu, ktorá mu vyhovuje.

Kávové portfólio 

 

Popri zaškolení na espresso a cappuccino Vám vieme poskutnúť know- how aj s našimi receptúrami a postupom prípravy. Nie sme len pražiči, distribútori. Máme vlastné kaviarne, kde z praxe a požiadaviek zákazníkov, utvárame naše portfólio.

Technické riešenia 

 

Potrebujete poradiť alebo navrhnúť zábarie? Správna ergonómia a nastavenie zábaria Vám v konečnom dôsledku ušetria peniaze na personále. Nebudú sa "krížiť" barové cesty. Potrebuje spojiť barmanskú časť s baristickou? Vieme Vám pomôcť s navrhnutím.

Latte Art

 

 Latte Art Zaškolíme Vás na základy Latte Art alebo Vám pomôžeme sa zdokonaliť bezplatne v rámci spolupráce.

Niečo navyše

 

 Na akúkoľvek prípravu kávy si spomeniete, vieme vám ju zabezpečiť aj po technickej stránke a hlavne Vás to naučiť. Napríklad aj spôsob prípravy kávy, ktorý pretrváva storočia - arabská káva. Pripravená na piesku, varená s kardamónom a cukrom alebo v iných kombináciach.

Zaujala Vás naša ponuka? Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať.

Your details were sent successfully!

bottom of page